Hedef Bilişim Sistemleri

EasyFlow ERP çözümleri

EasyFlow ERP programı şirketlere özgün, merkezi bir veritabanı oluşturur. Burası, tüm departmanlardan gelen önemli iş süreçlerinin bir araya geldiği yerdir. Bu veritabanı, müşteriler veya tedarikçilerin önemli bilgileri paylaşabilmeleri için kullanılır.

Örneğin, bir müşteri, üreticiye ERP programı üzerinden sipariş kaydedip gönderebilir. Sistem, siparişin üretimine başlanması için verileri otomatik olarak üretim ve satınalma departmanına iletir. EasyFlow ERP programı bir adım daha ileri gidip siparişi, sadece satın alma noktasına değil, aynı zamanda hızlı ve hatasız bir şekilde doğrudan tedarikçiye de iletir. Bu durum, tedarikçinin üretim için gerekli öncelikli malzemeleri doğrudan üreticiye teslim etmesini sağlar.


Çözümlerimiz

EasyFlow’un faydaları arasında manuel veri girişini ortadan kaldırmak, sevkiyat ve evrak hatalarını azaltmak ve iş ortakları ile veri alışverişini hızlandırmak yer alır

EasyFlow ERP programı tüm sektörler için uyarlanabilir bir yapıdadır. Uyarlama ve Entegrasyon ERP programını kullanacak Firmanın iş akışları ve iş süreçlerinin çıkarılması suretiyle projenin ne kadar zaman alacağını belirler.

EasyFlow programı özellikle kimyasal ürünler üretim endüstrisinde ve aynı zamanda diğer üretim sektörlerinde ve ticarette de yaygın olarak kullanım imkanı sunar. EasyFlow sayesinde telefon görüşmelerini, evrak işlemlerini, faksları ve e-postaları içeren manuel süreçlere olan gereksinimleri azaltır. Bu sayede daha hızlı geri dönüş süreleri, daha az hata ve personelin daha yüksek verimliliği şeklinde katkı ve kontrol sağlar. EasyFlow sayesinde verilerin elektronik ortamda saklanması ve işlenmesiyle, evrak gibibelgelerin düzenlenmesi, sınıflandırılması ve dağıtılması gibi işlem maliyetlerini azaltır veya tamamen ortadan kaldırır. EasyFlow iş akışı sisteminin faydaları arasında manuel veri girişini ortadan kaldırarak, evrak işlerini azaltarak hata ihtimalini ortadan kaldıracağı gibi verilerin doğru kişilere güvenli şekilde ulaşmasını sağlamasının yanı sıra, tarafların kendi kurumsal yönetim sistemlerine veri alıp vermelerini hızlandırmaktadır.

EasyFlow sonuç olarak, içinde barındırdığı iş akışları sayesinde üretimde sorunsuz ve veri kaybı olmadan, süreçlerin ve buna bağlı iş emirlerinin ofis ve üretim birimleri tarafından kolay izlenebilirliği ile tedarikçilerin taleplerinin koordineli şekilde takip etmek mümkündür.


HEDEF BİLGİSAYAR 2018