Hedef Bilişim Sistemleri

Network Destek

Network Bakım ve Destek, müşterilerin yerel ağ (LAN) ve geniş alan ağ (WAN) altyapılarında yer alan network ürünlerinin (router, switch, modem, AP, Voice GW vb.) kurulumlarını, donanım ve sistem yazılım sorunlarının giderilmesini ve sorunsuz çalışmasını sağlamak üzere, belirli servis seviyelerine uygun olarak verilen teknik destek hizmetleridir. Çağrı bazlı ve servis seviyesi esaslı olarak yürütülür ve yönetilir.

SİSTEM GÜVENLİĞİ

Yaygınlaşan internet uygulamaları ve kullanımları, beraberinde virüs, spy ve spam gibi istenmeyen davetsiz misafirlerin engellenmesi için sunulan güvenli hizmet.

Yaygınlaşan internet uygulamaları ve kullanımları, beraberinde virüs, spy ve spam gibi istenmeyen davetsiz misafirlerin, kullanılan sistemlere zarar vermesine, performans ve en önemlisi de veri kayıplarına neden olmaktadır.

Kurumlar, sürekli çoğalan ve şekil değiştiren bu zararlı kodlara karşı, etkin ve düzenli güncellenen bir korumaya ihtiyaç duymaktadırlar. Bu nedenle gerek anti-virüs gerekse anti-spam ürünleri, arka planda sürekli güncellenen bir Veritabanına sahiptirler. Dolayısıyla bu ürünler artık bir kez satın alınarak kurulan ürünlerden ziyade, düzenli güncelleştirme ve takip gerektiren servisler haline dönüşmüştür.

Firmamız, ağdaki kullanıcıların dışarıdan ve birbirlerinden olumsuz etkilenmemeleri için gerekli olan sistem güvenliği politikalarını belirleyerek, kurumların iş süreçlerini etkileyebilecek tüm güvenlik tehditlerinin ve davetsiz misafirlerin engellenmeleri için sunmuş olduğumuz güvenli hizmettir.

VERİ GÜVENLİĞİ

Kurumların günümüzde ihtiyaç duydukları unsurların başında, güvenli ve riskten uzak bir çalışma ortamı gelmektedir. Kurumlar, sahip oldukları verilerin gizliliğini sağlayarak, erişim haklarını kontrol altında tutabildikçe, iş sürekliliklerini ve varlıklarını da emin adımlarla sürdürebilirler.
HEDEF BİLGİSAYAR 2018